WYŚLEDŹ NUMER
Wyszukaj irytujący numer w naszej obszernej bazie.

Cała baza numerów telefonów:

Wiarygodny

nazwa.pl z ofertą znowu

Obojętny

Zachęcają do spotkania, gdzie pokazywane będą produkty firmy Vital-Mix. Zachęcają promocjami i nagrodami, które już rzekomo wygrałeś. Dzwonią po kilka razy, co bywa męczące.

Irytujący

jezeli chcesz wpis w panoramie firm to odbierz i porozmawiaj o ofercie. na pewno dostaniesz wszytskie wyczerpujace informacje :D

Wiarygodny

Solny to hotel zlokalizowany w Bieszczadach. Palownicze widoki oraz mnóstwo atrakcji. Idealne miejsce na sprzędzenie wakacji z dziećmi lub ferii zimowych.

Irytujący

kilka razy do mnie dzwoniono z tego numeru ale po drugiej stroni cicho

Wiarygodny

Pro-Familia to szpital specjalistyczny w Rzeszowie. Jednym z najlepszych oddziałów szpitala jest stomatologia. Jest idealnym miejscem jak ktoś szuka dobrego dentystę w Rzeszowie.

Wiarygodny

Technetium - agnacja interaktywna

Wiarygodny

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie znajduje się w Rzeszowie. Oferowanych jest w nim wiele wysokiej jakości zabiegów z zakresu leczenia zębów, jak i poprawy ich estetyki. Dawniej gabinet nosił nazwę Duo Dental, jednak do z

Obojętny

broker z jakiegos banku. namawia do zmiany konta bankowego

Obojętny

Czy do was też dzwonili i chcieli dane osobowe? Może powiedzieli komuś od czego jest to potrzebne? Ja nie podałam żadnych informacji.

Obojętny

Pani z play dzwoni i mówi, że mój numer wygenerował się automatycznie. Ciekawi mnie tylko jakim cudem jest możliwy taki zbieg okoliczności akurat wtedy kiedy zostaje mi miesiąc na podjęcie decyzji o wypowiedzeniu umowy. Krętactwo i cwaniactwo.

Irytujący

Dziwne sms-y już od tygodnia przychodzą z tego numeru.. Informują że posiadam jakąś domenę i muszę jak najszybciej ją zarejestrować a oni są chetni do pomocy przy tym za odpowiednią cenę... Śmieszne...Nie dajcie się w to wciągnąć!

Irytujący

Pekinie zapraszają na kursy kulinarne - bezpłante, a na kursie dowiadujesz się ze musisz kupić gary za kupe kasy... Tefal jest tańszy od ich garów

Obojętny

Dzwoni telekomuna z... uwaga! uwaga! Indywidualną ofertą, która jest przygotowana tylko dla mnie. Dostępna tylko tu i tylko teraz. Trzeba się zdecydować albo przepadnie. Z ciekawości sprawdziłem na stronie internetowej i wyszło szydło z worka. Okłamali mnie w żywą słuchawkę.

Obojętny

Infolinia mBanku. Miła Pani przedstawia najnowsze oferty kredytowe.

Wiarygodny

call center OFE dawne ING teraz Nationele NEderlanden

Obojętny

Dzwonią ze szkoły Speak Up i zapraszają na darmowe spotkania. Cała sytuacja jest dość komiczna bo kuszą atrakcyjnymi cenami, promocjami, rabatami całym tym bełkotem telemarketingowym, a wykładają się jak się zapyta po prostu o ofertę. Zaczynają kręcić i mieszać.

Obojętny

Dzwonili mi dzisiaj z netii i przepraszali za problemy techniczne. Pewnie gdybym wcześniej im nie zrobił awantury to by się nie odezwali ani nawet nie poinformowali o tym, że grzebią w kablach i nie będzie dostępu do sieci. Jestem tylko ciekawy ilu nieświadomych ludzi dostanie standardowe rachunki pomimo, że usługa nie była świadczona cały miesiąc.

Obojętny

Osoby wydzwaniające z tej firmy obierają bardzo dziwną strategię. Puszczą 1-2 sygnały po czym się rozłączają licząc, że ktoś oddzwoni. Raz udało mi się odebrać to bardzo niemiła osoba chciała, żebym wziął udział w ankiecie. Totalny brak szacunku, kiedy poinformowałem, że nie mam ochoty udzielać żadnych informacji

Obojętny

Byłam w głębokim szoku kiedy zadzwonili do mnie z Plusa na numer innego operatora komórkowego i nagabywali do zmiany sieci. Nie odbierać jeśli nie zależy wam na podpisaniu umowy bo zrobią wodę z mózgu i będą mamić cudami na kiju.

Obojętny

do zablokowania!! dzwoni ale sie nie odzywa

Wiarygodny

Alior Bank. Przypomina o zapłacie kolejnej raty. Konkretna, aczkolwiek uprzejma rozmowa.

Irytujący

bank jakiśtam z niesamowitą ofertą kredytową

Obojętny

marketingowiec z PEKAO dzwoni z propozycja pożyczki

Wiarygodny

oferta z Orange - przedłużenie umowy

Obojętny

nie znam tego numeru

Obojętny

biuro utrzymania klienta Plus

Obojętny

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA SEKSUOLOG MACIEJ JAN DOKRZEWSKI

Obojętny

Infolinia z mBanku. Miła Pani pomoże z każdym problemem.

Obojętny

Windykator, jednak bardzo nieuprzejmy. Nie wiem jak poprowadzić miłą rozmowę.

Wiarygodny

Biesiadne Meble to oferta skierowana do osób, które szukają drewnianych mebli wysokiej klasy. To co wyróżnia te produkty, to ich wspaniały góralski styl. Meble produkowane są z drewna bardzo dobrej jakości.

Irytujący

Numer telefonu profii credit - pożyczki, kredyty - oferta przez telefon - bardzo męczoące telefony !!

Obojętny

numer telefony getback

Obojętny

Gabinet kosmetyczny prezentuje swoje przedświąteczne oferty na masaże i zabiegi estetyczne.

Irytujący

odbierasz a tu sygnał połączenia... rozłączyłam się szybko wiec nie wiem co dalej

Irytujący

windykacja

Irytujący

bardzo dziwny numer, bardzo dziwne telefony, bo nie da sie ich odebrać

Irytujący

głuchy telefon

Obojętny

3 sms-y dziennie.. Bardzo denerwujące aż w końcu zablokowałam.

Irytujący

zablokujcie ten numer!!! jakis chory psychicznie człowiek

« Poprzednia | 1 2 3 4 5 | Następna »